Bella For Teens Ultra Sensitive 10 ks

Garantovaný nákup z VMD

Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 348 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta95 % • 14 157 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 545 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč95 % • 249 033 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 7 210 recenzíDalší informace

• Malá tloušťka
    • Dobré ke sportu
    • Dobrá savost
    • Trochu parfemované

Vyzkoušela jsem vložky Bella a musím říct, že mě potěšily. Design je pěkný a samotný materiál je velmi příjemný. Vložky jsou tenké, tudíž nedělají pod oblečením nevzhledné hrbolky. Jsou pohodlné i na sportování, kde jejich přítomnost nijak extrémně necítíte. Jediná věc, která mě trochu zklamala, byla cítit i tak lehká vůně, ale jako velké mínus to opravdu neberu. Vložky doporučuji.

• Hebkost, tenkost, absorbce
    • Není

Vložky jsou krásně tenké, příjemné, mají krásný vzhled, křidélka drží vložky krásně na místě. Jsou prodyšné. Přes oblečení nejdou vůbec vidět. Absorbce je skvělá! Žádný zápor jsem nenašla. Jsem na 109% spokojená. Mohu doporučit všem mladým dívkám, ale určitě i starším ženám.

• Tenké vložky
    • Hebký povrch
    • Bez parfemace
    • Dobrá manipulace
    • Hezký design
    • Nic mě nenapadá

Ráda doporučuji vložky Balla fór Teens, i když jsem již žena po porodu, vložky jsem nikdy moc nemusela, nyní však nebyla jiná možnost a tak jsem hledala co nejpohodlnější, a našla! Vložky jsou opravdu tenoučké, příjemně hebké a dobře se s nimi manipuluje, lepení je dostačující, oceňuji také, že jsou bez parfemace, cítím se, jako bych žádnou vložku ani neměla. Za sebe tedy mohu s klidem doporučit i dalším ženám, které již nejsou "teen".

Typ
super
Počet
10 ks

Cena se může v jednotlivých regionech lišit. -- Ultratenké (2 mm) hygienické vložky určené především pro mladé dívky. Jsou neviditelné dokonce i při nošení velmi přiléhavého oblečení, spodní vrstva je vyrobena z prodyšné fólie, absorpční jádro s anatomickým tvarem neutralizuje intimní zápach a lepicí pásek zabraňuje posouvání vložky.

O značce

Bella, to jsou především hygienické vložky, slipové vložky, tampony a kosmetika pro intimní hygienu. Cílem značky je pomoci dívkám a ženám po celém světě. Výrobky značky jsou bezpečné a zákaznice se na ně mohou vždy spolehnout. Bella je značkou evropské společnosti TZMO SA, která je vedoucím evropským výrobcem a dodavatelem na světové trhy. Specializuje se na zdravotnické prostředky a kosmetiku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Pohodlnost

• Bez parfemace
    • Dobrá manipulace
    • Hezký design
    • Nic mě nenapadá

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Neparfemovane
    • Tenké
    • Po rozbalení jsou pěkně vesele
    • Zatím jsem žádný nenašla

Po rozbalení vložek mě mile překvapilo to jak jsou vložky barevné s pěkyným motivem. Při nošení jsem ocenila to že jsou opravdu tenké a neuvěřitelně hebké. I přes to, že jsou tenké poměrně dost toho pojmou což je fajn. Taky jsem ocenila to že jsou neparfemované

• Neparfemované
    • Pohodlné
    • Nejsou nejvhodnější na příliš silnou menstruaci

Tyto vložky jsem si úplně zamilovala. Jsou velmi pohodlné a malém bych i díky tomu zapomněla že je vůbec mám “na sobě”. Vložky také skvěle absorbují vše co mají. Ale asi bych je nedoporučovala dívkám s příliš silnou menstruací i když toho hodně vydrží.

• Super tenké
    • Neparfémované
    • Sajou

K citlivé pokožce prostě ideální! Nikdo nechce na své tělo používat zbytečně pafemace pro tělo to není zdravé.
    Jsou super tenké což mi moc vyhovuje nejsou cítit ani vidět takže nikdo neví že mám své dny.
    Hebký povrch? Nene to je hotová bavlnka úžasné pohodlí které ženy v svých dnech opravdu potřebují, zkrátka zkuste stojí to za to!

• Hebké
    • Dobré pro citlivou pokožku
    • Žádné

Vložky bez parfemace byla jasný volba. Jsem velice spokojená, velikost je vyhovující ani malé ani zbytečně velké. Jsou skvělé pro citlivou pokožku. Krásné jemné, hebké, prodyšné a hlavně hodně pohodlné. Jsou velmi tenké což je taky velké plus a vůbec nejsou cítit na pokožce.

• Rychlá savost
    • Prodyšné
    • Společnost nabízí vlastní aplikaci na zaznamenávání cyklu přes QR kód
    • Pohodlné, ani o nich člověk neví
    • Neekologické balení - strašně moc plastů
    • Málo informací o složení

Jiné už nekoupím! Fakt sají, díky tenkosti člověk zapomene že je má a jsou i víc pohodlné než běžné spodní prádlo. Navíc jsou opravdu prodyšné. Za mě i skvělá délka a pěkně drží kde mají i když je člověk má déle jako záchranu k tampónům. Navíc ty hezké obrázky mě normálně rozesmály.
    Škoda jen, že se toho člověk moc nedoví o složení a vše je zabalené v plastu, ocenila bych třeba nějaký druh kartonového obalu.

• Neparfémované
    • Prodyšné
    • Měkké
    • Drží perfektně
    • Super pro náctileté
    • Žádné

Vložky Bella for teens jsou naprosto dokonalé, drží skvěle, mají jemný povrch pro citlivou pokožku, jsou super tenké, prodyšné, příjemné a měkké na nošení, hezké na pohled, prostě dokonalé. Hebký povrch překvapil a překonal naše stávající vložky, které jsme kupovali doposud. Přemýšlíme, že budeme kupovat již jen tyto, nezklamali v ničem, naopak překvapili. Nemáme co vytknout.

• , zakoupeno v Testuj.to

• Tenkost vložky zaručuje skvělý pocit
    • Nedoporučuji při velmi silné menstruaci

Vložky doporučuji pro ženy , které vložku nechtějí tolik pociťovat a užít si pocit pohodlí při nošení. Není vhodná na velmi silné krvácení. Vložky jsou bez parfumace ,což ocení ženy citlivé a s častými gynekologickými problémy. Pohodlnost a lehkost . Doporučuji