Bella Mamma Comfort poporodní vložky 10 ks

Bella Mamma Comfort poporodní vložky 10 ks. Poporodní vložky Bella Mamma Comfort jsou jednorázové absorpční výrobky z netkané textilie doporučené pro ženy v období po porodu a...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Chcipleny.cz

Skladem • 1 varianta140 Kč100 % • 1 483 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 57 192 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 18 260 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta95 % • 14 162 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 632 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta80 Kč592 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 2 039 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč93 % • 8 809 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 822 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč95 % • 249 155 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 2 444 recenzíDalší informace

Počet
10 ks

• Tenké, ohebné
    • Na noc je to málo

S těmito vložkami jsem spokojená, na denní nošení jsou optimální, dost savé, komfortní. Oproti vložkám předpotopního typu fasovaným v nemocnici je toto nesrovnatelný luxus. Na noc to není ještě úplně 100% ochrana, spím radši s podložkou. Je velká škoda, že jsem tyto vložky neviděla v drogerii, když jsem čekala první dítě. Odpustila bych si nepříjemné zkušenosti s předraženými rádoby funkčními produkty. Navzdory tomu, že některé byly zakoupeny v lékárně za hříšné částky, neprokázaly mi zdaleka tak dobrou službu. Uvítala bych do budoucna možnost koupě megapacku, tyto mikro baleníčka vydrží maximálně na dva dny. Ušetřilo by se tím na obalovéˇ materiálu. Vzhledem k tomu, že očistky většinou trvají ve své nejsilnější formě 20 dní.

• velikost
    • žádný

Testované porodnické vložky jsou maximálně pohodlné, měkounké a velmi savé. Oproti jiným produktům jsou menší menší, ale to neznamená, že jsou méně kvalitní, právě naopak. Nikde netlačí, nevadí při pohybu, jsou příjemné na dotek i nošení. Spokojenost veliká. Upřímně jsem překvapena. Drží na místě, při spánku i pobybu. Rozhodně doporučuji.

• Vysoká savost
    • Pohodlné nošení
    • Dobře drží
    • Žádné

Vložky Bella Mamma Confort jsou skvělým pomocníkem pro všechny ženy. Jejich nošení je velmi pohodlné a příjemné. Dobře drží a nestane se, že by vás zradily. Mají velmi vysokou absorpční schopnost, takže pojmou všechnu tekutinu. Určitě budu používat i nadále.

Značka
Druh
poporodní
Počet
10 ks

Bella Mamma Comfort poporodní vložky 10 ks.

Poporodní vložky Bella Mamma Comfort jsou jednorázové absorpční výrobky z netkané textilie doporučené pro ženy v období po porodu a po gynekologických zákrocích. Pražce se vyznačují zvýšená savost a větší pohodlí. Silikonový lepicí proužek je udrží na spodním prádle pevně na svém místě.

Bella Mamma Comfort poporodní spacáky jsou produktem určeným pro ženy v období po porodu, používaným také po gynekologických zákrocích. Zvláštností vložek Comfort je jejich zvýšená absorpční schopnost, která je užitečná zejména při intenzivnějším krvácení. Pohodlná anatomická vložka zajišťuje pohodlné používání široký samolepicí pás udržuje výrobek na jednom místě na spodním prádle. Podložky lze použít s normální spodní prádlo nebo speciální síťované kalhotky.

Vlastnosti produktu:

• anatomický tvar zvyšuje pohodlí,
  • silikonový pásek udržuje podložku na místě,
  • měkká a jemná netkaná textilie přispívá k pohodlí uživatele,
  • distribuční vrstva urychluje proces absorpce kapaliny,
  • superabsorpční podložka zvyšuje savost podložky a diskrétnost použití,
  • spacáky neobsahují alergenní látky, jako je přírodní latex a chlór,
  • jsou zcela bezpečné pro hojení ranneohrožují kůži ani podkožní tkáň (shoda s normou ISO 10993-5),
  • mají pozitivní názor na Ústav pro matku a dítě.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Tenké, ohebné
    • Na noc je to málo

• velikost
    • žádný

• Vysoká savost
    • Pohodlné nošení
    • Dobře drží
    • Žádné

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Velikost
    • Savost
    • Možnost přilepení na spodní prádlo
    • Parfemované

Za mě jako ženu po porodu hodnotím tyto vložky velmi pozitivně, jediné zklamání je parfemace, která si myslím že není úplně vhodná. Další co by mohlo být lépe vymyšleno je to že by každá byla zabalená zvlášť. Co se týče složení materiálu musím říct jediné že super. Nejsou takzvaně igelitové na dotek velmi příjemné.

• Tenké, přesto pevné
    • Dostatečně velké
    • Skvěle odvádí tekutinu
    • Možná bych ocenila větší balení

Jsou dostatečně velké, aby poskytly spolehlivou ochranu, ale zároveň tak lehké a pohodlné, že ani nevíte, že je máte na sobě. Díky nim jsem se cítila naprosto bezstarostně a sebevědomě. Jsou to určitě vložky, které bych doporučila každé nové mamince s naprosto klidnou hlavou a svědomím

• délka
    • široký profilovaný tvar
    • cytologicky bezpečné
    • nedráždí pokožku
    • samolepící pásek
    • žádná negativa

Poporodnické vložky Bella Mamma Comfort jsou zcela vyhovující ve všech oblastech, které žena od takového výrobku očekává (délka a široký tvar, savost, samolepící páska, atd.). Kvalita výrobku zároveň odpovídá také jeho ceně. Nedráždí citlivou pokožku po porodu.

• Velikost
    • Pohodlnost
    • Lepící páska a křidélka
    • Nic mi nevadi

Vložky jsou velmi pohodlné a nijak dráždivé k pokožce. Velkou výhodou je jejich velikost kdy nejsou ideální jen v období šestinedělí ale i pro silnější menstruaci. Za mě je i ideální počet kusů v balení kdy mi balíček nezabírá velké množství místa právě například v cestovní tašce.

• Savost
    • Super cena
    • Slabost lepícího proužku

Velmi vhodné pro prvních pár dní po porodu. Zachytí hodně tekutiny,takže vydrží to co slibuji a po porodu jsou skvěle při ruce . Jsou pohodlné na nošení.Akorat minus je ,že ten proužek který se lepí lepí malo,takže se muže stát ,že v noci se posunou. Ale za ty peníze super.

• Jemnost
    • Prodyšnost
    • Nedostatečná délka

Značku Bella mám ráda, krom vložek mám dobré zkušenosti i s jejich řadou dětských plenek. Co se týká vložek, oceňuji dobrou savost, jemnost k pokožce i dobrou fixaci pomocí lepicího proužku. Není mnoho porodnických vložek, které lepicí proužek nabízejí a osobně mi víc vyhovují ty s lepicím proužkem. Také mi vyhovuje, že jsou neparfemované. Cenově jsou rovněž přijatelné.

• Prodyšnost
    • Materiál
    • Balení jednotlivých kusů

Praktické balení, které nezabere moc místa v tašce do porodnice, vzhledem k jejich superabsorci. Nejvíce bych vyzdvihla to, že jsou z prodyšného materiálu ( ne igelitu). Pokožka muže dýchat. Nešustí, jsou super diskrétní. Upravila bych balení jednotlivých vložení, zda se mi méně hygienické, mít je zabalené v jednom balení dohromady. Ale super na tom je, že jsou připraveny, rovnou k použití .